Dell Latitude

Latitude 7320 Detachable

Dell Latitude 7320 Detachable jest to tablet przeznoczony do celów biznesowych, możemy odenieść takie wrażenie dzięki kilku elementom zaimplentowanych w tym sprzęcie zdradzających jego zastosowanie

Dell Latitude 7320 Detachable jest to tablet przeznoczony do celów biznesowych, możemy odenieść takie wrażenie dzięki kilku elementom zaimplentowanych w tym sprzęcie zdradzających jego zastosowanie. W poniższych tekście chciałbym pokrótce przedstawić cechy, które doprowadziły mnie do konkluzji, że jest to sprzęt przeznaczony do zastosowań profesjonalnych.

Dell Latitude 7320 Detachable jest to tablet przeznoczony do celów biznesowych, możemy odenieść takie wrażenie dzięki kilku elementom zaimplentowanych w tym sprzęcie zdradzających jego zastosowaniePo pierwsze to, w jaki sposób został wykonany. Do stworzenia najnowszego Latitude zostały wykorzystane najwyższej klasy materiały i podzespoły. Firma Dell słynie ze świetnego wykonania swoich sprzętów, jednak w przypadku tego tabletu przeszła samą siebie i zaprezentowała sprzęt, który jest idealnie sprasowany i możemy mieć pewność, że w żadnym momenecie kiedy z niego korzystamy nie zawiedzie nas. Sprzęt jest energooszędny i pozwala na prace nawet przez 7 godzin co jest naprawdę świetnym wynikiem biorąc pod uwagę to jakie podzespoły zagościły we wnętrzu tego tabletu. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie są to typowe tabletowe podzespoły, tylko takie, które bardziej przypominają biznesowe laptopy. Jest świetne spostrzeżenie biorąc pod uwagę, że po dokupieniu speclanej klawiatury możemy zmienić Latitude w niezwykle mobilnego notebooka. Sercem sprzętu jest procesor z najnowszej 11 generacji układów produkowanych przez firmę intel. Jest to w zależności od wybranej konfiguracji procesor Core i5 lub Core i7. Niezależnie od wersji układem graficznym jest Intel Iris Xe Graphics, jest zintegrowana grafika nieustępująca w żadnym stopniu układom dedykowanym. Kolejnym elementem, który ugruntowuje prędkość pracy na tym urządzeniu jest od 8 do 16 GB pamięci RAM w standardzie LPDDR4x. Przestrzeń dyskowa jaka została przeznaczona dal użytkownika to w zależności od wybranej konfiguracji 256 GB lub 512 GB umieszczone na obecnie najszybszym rodzaju dyski SSD, czyli na tak zwanym dysku M.2 zapewniającym praktycznie natychmiastowy odczyt i zapis danych na dysku. Jako że jest to tablet warto powiedziec, jakim ekran przyjdzie nam posługiwać się na tym urządzeniu. A jest o czym mówić, ponieważ jest to 13-calowy ekran o rozdzielczości 1080p zapewniającą wysoką gęstość pikseli, a zatem niezwykle ostry obraz.

About Tomasz Brzeziński

Nazywam się Tomasz Brzeziński i od dzieciństwa fascynowało mnie grzebanie w ustawieniach systemów, rozmontowywanie starych komputerów i uczenie się, jak wszystko ze sobą współgra. W efekcie szybko trafiłem na ścieżkę administratora sieci – najpierw w niewielkiej firmie, potem w coraz większych zespołach. Uwielbiam rozwiązywać zagadki typu „dlaczego wczoraj wszystko działało, a dziś sieć padła?”, a jeszcze bardziej cieszy mnie moment, w którym okazuje się, że znalezione rozwiązanie jest przydatne innym osobom. Z czasem zacząłem dzielić się swoimi doświadczeniami na blogu, bo zauważyłem, że nie brakuje pytań od ludzi, którzy też zmagają się z podobnymi problemami. Dzięki temu mogę nie tylko spojrzeć na własną pracę z nowej perspektywy, ale i pomóc tym, którzy stoją przed podobnymi wyzwaniami w swoich działach IT. Wpisy, które tworzę, często rodzą się z realnych sytuacji, w których musiałem szybko znaleźć odpowiedź na jakiś kłopot – czy to spowodowany awarią dysku, czy koniecznością skonfigurowania kolejnego routera. Po pracy zwykle nadrabiam zaległości w czytaniu blogów i magazynów branżowych, starając się być na bieżąco z nowinkami sprzętowymi oraz coraz ciekawszymi usługami w chmurze. Dzięki temu nie tylko stale rozwijam własne umiejętności, ale też mam zastrzyk inspiracji do kolejnych wpisów. Uważam, że w branży IT człowiek nigdy nie przestaje się uczyć, a najlepszym sposobem na rozwój jest właśnie wymiana doświadczeń – co staram się robić na co dzień, również poprzez treści publikowane na „computer.net.pl”.
View all posts by Tomasz Brzeziński →