Zaawansowany biznesowy ultrabook HP EliteBook 850 G7

Zaawansowany biznesowy ultrabook HP EliteBook 850 G7

HP EliteBook 850 G7 ze strony www.kuzniewski.pl oprócz stylowego wyglądu o eleganckim charakterze może poszczycić się również bogatym wnętrzem. Wydajny i nowoczesny laptop ukierunkowany na segment biznesowy to odpowiedź na zapotrzebowania użytkowników.

Szybkość działania i komfort, jaki dostarcza urządzenie podczas pracy to tylko niektóre elementy wyróżniające ten model. Jakie zmiany wprowadzili inżynierowie HP w siódmej generacji? O tym w dalszej części artykułu.

HP EliteBook 850 G7 – dobre rozwiązanie dla firm

Seria wydajnych i stylowych laptopów z rodziny EliteBook cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników biznesowych. Lekkie, wydajne i niezawodne w codziennym użytkowaniu ultrabooki stanowią profesjonalne narzędzie w swoim segmencie.

Nowy HP EliteBook 850 G7 kontynuuje tę ideę dokładając garść nowych rozwiązań .

Wydajny i smukły EliteBook 850 G7

Osobom, które zdecydują się na zakup tego laptopa, może on zaoferować ergonomię pracy dostosowaną do profesjonalnych zadań biznesowych. Dzięki zaimplementowaniu nowoczesnych podzespołów urządzenie świetnie wywiązuje się z zadań przed nim stawianych.

Na pokładzie HP EliteBook 850 G7 znajdziemy:

  • procesory Intel Comet Lake
  • szeroki wybór złączy i portów
  • GeForce MX250 (opcjonalnie).

Biznesowy laptop z Intel Core i7

Pod obudową ultrabooka możemy znaleźć procesory o wydajnym i energooszczędnym profilu. Układami tymi, są dobrze znane i cenione jednostki CPU Intel Comet Lake. 

Dodatkowo użytkownicy decydujący się na kupno HP EliteBook 850 G7 mogą nabyć urządzenie wyposażone opcjonalnie w grafikę GeForce MX250. W pozostałych przypadkach GPU stanowią zintegrowane karty graficzne Intel UHD.

Nowy EliteBook 850 G7 z aluminiową obudową

Obudowa wykonana została z aluminium, dzięki czemu odporna jest na uszkodzenia. W górnej pokrywie natomiast umieszczony został 15,6-calowy wyświetlacz. Dostępne do wyboru matryce to standardowa Full HD, który jest również dostępny z panelem dotykowym oraz matryca 4K.

Nowy EliteBook z powodzeniem odnajdzie się w przypadku zarządzania firmą oraz generalnie w segmencie biznesowym, gdzie potrzeba wydajności i niezawodności.