Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 – najwyższy komfort pracy

Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 – najwyższy komfort pracy

Ogólna sylwetka urządzenia

Praca to nieodłączna część ludzkiego życia, której poświęca się naprawdę dużo czasu. Warto zatem zadbać o jak największy komfort podczas wykonywania swoich obowiązków. Dla studentów, inżynierów, czy ludzi biznesu nieodłącznym elementem, aby realizować się w zawodzie będzie wysokiej jakości laptop biznesowy. Komputerem stworzonym do długiej, komfortowej pracy jest Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (https://www.kuzniewski.pl/k5148,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t14-gen-2.html). Urządzenie skrywa w sobie wszystkie niezbędne cechy, aby sprostać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników takie jak: mobilność, wydajność oraz niezawodność. Urządzenie posiada typowy dla laptopów biznesowych 14 calowy ekran, który sprawia, że komputer jest bardzo mobilny, a zarazem gwarantuje też komfortową pracę niezależnie od miejsca.

Specyfikacja laptopa

  • Procesor: AMD Ryzen 5000 PRO – Bardzo wydajny procesor od AMD zapewniający płynne wykonywanie wszelkich operacji na komputerze.
  • Karta graficzna: AMD Radeon – Wbudowany układ graficzny, który gwarantuje komfortową pracę na różnych programach graficznych.
  • Pamięć RAM: Istnieje dowolna możliwość wyboru ilości pamięci RAM, aż do 48GB.
  • Pojemność dysku twardego: Wbudowany jest solidny dysk twardy SSD, zależnie od preferencji można zamontować w komputerze, nawet do 2tb.
  • Bateria: Technologia RapidCharge dostępna z zasilaczem 65 W, która umożliwia ciągła pracę na komputerze, aż do 13 godzin.
  • Bezpieczeństwo: dotykowy czytnik linii papilarnych Match-on-Chip, szyfrowanie AMD Memory Guard, AMD Shadow Stack, przesłona kamery zapewniająca poczucie prywatności, Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington, a także Discrete Trusted Platform Module.

Podsumowanie

Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 to bez wątpienia obecnie jeden z najlepszych laptopów biznesowych na rynku. Oprócz bardzo dobrej mobilności, czy wydajności, wyróżnia go niezawodność. Bierze się ona z bardzo solidnej wzmacnianej konstrukcji, również patrząc na konkretne podzespoły, które razem tworzą naprawdę ultra wydajną maszynę, dochodzi się do wniosku, że jest to urządzenie na lata.