Lenovo ThinkPad E15 Gen – produktywny laptop dla firm w przystępnej cenie

Lenovo ThinkPad E15 Gen – produktywny laptop dla firm w przystępnej cenie

Trzecia generacja ThinkPadów serii „E” jest kolejnym etapem ewolucji biznesowej serii Lenovo. Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 dostarcza wszystkich elementów, które podbiły serca użytkowników (więcej: www.kuzniewski.pl). Solidna konstrukcja zabezpieczająca laptopa przed uszkodzeniem, wydajność klasy biznesowej oraz niezbędne w tej grupie komputerów osobistych zabezpieczenia prywatności to filary, na których opiera się omawiany model.

Mobilny piętnastocalowy laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 3

Trzecia generacja ThinkPadów serii "E" jest kolejnym etapem ewolucji biznesowej serii LenovoLenovo ThinkPad E15 Gen 3 zamknięty został w niewiele różniącej się od poprzedniego modelu obudowie, która skutecznie ochrania wnętrzności komputera.

Liczne restrykcyjne testy, które pomyślnie przeszedł laptop, pozwalają mu znosić trudne warunki pracy, co jest dużą zaletą i jednym z kryteriów podczas zakupu w przypadku osób często podróżujących.

Idealny do zastosowań biznesowych

Ukontentowani z notebooka będą szczególnie te osoby, które szukają rozwiązania dającego duże możliwości pod względem produktywności, a zarazem dostarczają wysoki komfort pracy w eleganckim wydaniu.

Laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 oferowany jest w klasycznej stonowanej obudowie, która utrzymana została w charakterystycznym dla rodziny ThinkPad stylu. Z pewnością użytkownicy wybierający ten model nie będą wstydzili się wyciągnąć go z  teczki podczas biznesowego spotkania.

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 z ulepszonymi procesorami Ryzen 5000U

Atrakcji nie brakuje również wewnątrz obudowy, gdzie spodziewać możemy się nowoczesnych procesorów dostarczanych przez AMD. Choć seria „E” adresowana jest głównie do małych przedsiębiorstw, to w trzeciej generacji nie zabrakło mocy mogącej konkurować z modelami wyższej klasy.

Procesory Ryzen 5000U, to zaktualizowana wariacja dobrze znanych układów o wydajnym profilu dodatkowo wyróżniająca się zmniejszonym poborem prądu.

Laptop dla małych firm

Lenovo ThinkPad E15 Gen to sukcesor dobrze znanych i chętnie wybieranych przez małych przedsiębiorców urządzeń pozwalających na niczym niezakłócaną produktywność podczas dnia pracy.

Dzięki odświeżeniu niektórych elementów laptop spełnia niezbędne wymagania świata biznesu i doskonale radzi sobie z zadaniami biurowymi.