Garść informacji o HP Elite Dragonfly G2

Garść informacji o HP Elite Dragonfly G2

Kuźniewski – HP Elite Dragonfly G2 jest lekkim i zarazem bardzo poręcznym urządzeniem, którego waga nie przekracza 1 kilograma. Ten konwertowalny laptop, wyposażony jest w czujnik linii papilarnych, który pozwala na bezpieczne logowanie się do komputera. HP Elite Dragonfly G2 wyposażony jest w porządny procesor z 4 rdzeniami. Posiada on 13,3 cala, na pokładzie znajduje się błyszcząca matryca, którą można obsługiwać poprzez panel dotykowy. Energooszczędny procesor Intel Core i5 1135G7 zapewnia najwyższą jakość usług.

HP Elite Dragonfly G2 – urządzenie konwertowalne

Urządzenia konwertowane posiadają elegancki ekran, który można obsługiwać za pomocą klawiatury bądź dotyku. Na pokładzie komputerów znajduje się podświetlana klawiatura, która umożliwia pracę również w zaciemnionym pomieszczeniu. Urządzenia wyposażone są również w system operacyjny Windows 10 Professional. Laptopy tej serii są zabezpieczone porządnym szkłem, które jest wzmocnione konstrukcyjnie w procesie produkcji. Szkło Corning Gorilla Glass jest odporne na większość uszkodzeń mechanicznych, zarysowania i rozbicie. Komputery ponadto wyróżniają się eleganckim designem. Są lekkie i łatwo można je przetransportować na przykład w czasie pracy zdalnej.

Kompaktowe laptopy od renomowanego producenta HP

Komputery wyposażone są w aż dwa funkcjonalne złącza Thunderbolt 4. Posiadają one również wysokiej jakości kartę graficzną od Intel Iris Xe Graphics, która zapewnia świetne parametry. Komputery dostępne są z pamięcią wynoszącą 16 gb RAM. Z kolei pamięć dyskowa wynosi 512 gb. Rozdzielczość w wariancie Full HD 1920 x 1080 zapewnia świetne warunki optyczne. Urządzenia oferowane są wraz z wejściem HDMI. Posiadają one również układ szyfrowania TPM. Komputer oferowany jest z internetową kamerką o parametrach: 0,92 MPix + IR. Na pokładzie znajduje się ponadto:

  • port Bleutooth,
  • wejście WLAN,
  • Windows 10 Professional,
  • 3 porty USB,
  • matryca szerokokątna IPS,
  • zintegrowana karta graficzna.