Dlaczego warto zdecydować się na Dell Latitude 5430?

Dlaczego warto zdecydować się na Dell Latitude 5430?

Obecnie zdecydowana większość klientów biznesowych ma ogromny problem z wyborem właściwego laptopa przeznaczonego do pracy. Nikogo nie powinien dziwić wspomniany fakt, ponieważ na rynku dostępnych jest mnóstwo zaawansowanych rozwiązań. Można zaobserwować, że klienci biznesowy coraz częściej decydują się na model Dell Latitude 5430 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k2591,laptopy-dell-latitude-latitude-5430.html). Jakie są zalety wspomnianego urządzenia?

Obudowa

Należy mieć świadomość, że producent zdecydował się na sprawdzoną konstrukcję. Oznacza to tym samym, że obudowa w modelu Dell Latitude 5430 jest praktycznie taka sama, jak w wersji E5420. Ogromnym atutem urządzenia jest 9-komorowy akumulator wyróżniający się ponadstandardową pojemnością. Klient biznesowy będzie mógł bez większego problemu trzymać urządzenie na kolanach. Nie będzie odczuwał ewentualnego dyskomfortu. Warto zaznaczyć, że zawiasy świetnie będą utrzymywały pokrywę ekranu. Będzie ona zachowywała swoje ustawienie nawet w sytuacji, gdy dojdzie do wystąpienia lekkich wstrząsów. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że pokrywa ekranu może zostać całkowicie odchylona przez użytkownika, czyli o 180 stopni. Aluminiowe wieko jest z kolei doskonałą ochroną ekranu. Nie można zapomnieć wspomnieć, że porty peryferyjne zostały przez producenta bardzo solidnie zamontowane. Jeżeli doszłoby do awarii wyświetlacza LCD, klient biznesowy nie będzie miał problemów z dokonaniem jego wymiany.

Osprzęt

Osoba zainteresowana zaopatrzeniem się w omawiany model może zdecydować się na klawiaturę podświetlaną lub zwykłą. Należy mieć świadomość że wersja podświetlana może być lepszym rozwiązaniem dla użytkowników wykonujących zadania po ciemku. Ponadto klawisze są znacznie milsze w dotyku. W przypadku klawiatury zwykłej, klient biznesowy będzie musiał użyć większej siły podczas naciskania poszczególnych przycisków. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że według producenta klawiatura podświetlana, w którą został wyposażony model jest jedną z najlepszych klawiatur we współczesnych laptopach.

W najprostszym możliwym ujęciu klawisze nie tylko są duże, ale również mają odpowiedni odskok i długi skok. Warto wiedzieć, że oprogramowanie gładzika będzie umożliwiało użytkownikom modyfikowanie ustawień funkcji czułości, przewijania czy dotyku wielopunktowego. Osoby, które byłyby zainteresowane używaniem manipulatora Track Stick muszą zdawać sobie sprawę, że występuje on tylko w kombinacji z klawiaturą podświetlaną. Należy również zaznaczyć, że został wyposażony w trzy przyciski, a take jest niezwykle wygodny w użyciu.