Dell Precision 15 3560 – czy faktycznie jest „precyzyjny”?

Dell Precision 15 3560 – czy faktycznie jest „precyzyjny”?

DELL PRECISION 15 3560

Dell jest amerykańską korporacją o zasięgu międzynarodowym, która specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych produktów informatycznych – dobrym przykładem są tutaj laptopy. Na szczególną uwagę zasługuje mobilna stacja robocza, jaką jest Dell Precision 15 3560 (https://www.kuzniewski.pl/k5107,laptopy-dell-precision-precision-15-3560.html).

MOBILNA STACJA ROBOCZA OD DELLA

Mobilne stacje robocze zyskują coraz większą popularność, głównie ze względu na mocne podzespoły oraz niezwykle szeroką funkcjonalność – w końcu są to laptopy przeznaczone dla grafików, projektantów, architektów czy innych pracowników biznesowych. Dell Precision 15 3560, a dokładnie jego obudowa została wykonana w całości z bioplastiku oraz karbonowej powłoki, dzięki czemu laptop częściowo został zbudowany z elementów pochodzących z recyklingu – w dzisiejszych czasach dbanie o planetę jest bardzo istotne. Urządzenie nie waży zbyt dużo, co przekłada się na jego mobilność, a jak wiadomo, podczas pracy jest ona ważna.

DELL PRECISION 15 3560 – PODZESPOŁY

Podstawą, jeśli chodzi o podzespoły tej mobilnej stacji roboczej, są procesory Intel z grupy Tiger Lake, które są bardzo innowacyjnym rozwiązaniem. Dostajemy także możliwość wyboru laptopa ze względu na pamięć RAM – w tych modelach występują egzemplarze mające 4-64 GB typu DDR4. Ważną częścią jest również dysk SSD – dzięki niemu urządzenie pracuje bardzo cicho, nie nagrzewa się i zużywa o wiele mniej prądu. Zakres pojemności tych dysków to 256-2000 GB. Jeżeli chodzi o rozdzielczość, w tym przypadku też dostajemy możliwość wyboru – istnieją modele HD, Full HD oraz 4K.

CZY WARTO WZIĄĆ POD UWAGĘ TEGO LAPTOPA?

Dell Precision 15 3560 to laptop, który powinien zainteresować każdego użytkownika potrzebującego solidnej i wydajnej mobilnej stacji roboczej. Tego rodzaju urządzenia mają niezwykle mocne podzespoły, co przekłada się na komfort użytkowania. Laptop od Della jest także bardzo funkcjonalny – w końcu architekci, projektanci oraz graficy komputerowi to osoby dość wymagające, dla których dodatkowych funkcji nigdy za wiele.