Dell Latitude 7420: wydajny, stylowy i lekki

Dell Latitude 7420: wydajny, stylowy i lekki

Dell to producent, który ma zdeycodwanę przewagę, jeśli chodzi o produkcję laptopów. Dell Latitude 7420 (https://www.kuzniewski.pl/k5092,laptopy-dell-latitude-latitude-7420.html) to jedna z najlepszych opcji ze średniej półki cenowej ultrabooków. Ma znakomitą matową matrycę LED, wydajny procesor Intel i szybki dysk twardy. Posiada funkcję inteligentnego audio, łączności LTE 4G, a także Wi-Fi w wersji 6. W rezultacie ułatwia komunikację oraz pracę z jakiegokolwiek miejsca na świecie. Laptop fabrycznie pracuje w systemie Windows 10 Pro.

Jedna z najciekawszych propozycji na rok 2021

Dell to producent, który ma zdeycodwanę przewagę, jeśli chodzi o produkcję laptopówDell Latitude 7420 to jeden z najlepszych laptopów na rok 2021. Laptop pozwala na łączenie się z urządzeniami peryferyjnymi przez USB 3.1, USB-C (z Thunderbolt 4.0), HDMI i czytnik kart pamięci microSD. Użytkownicy mają szansę na skorzystanie z wyjścia słuchakowego i mikrofonowego. Do użytku dostępny jest również czytnik Smart Card. Dwupasmowy router Wi-Fi 802.11ac pomaga połączyć się z szybkim internetem z dowolnego miejsca na świecie.

Styl, jakość i niewielki rozmiar

15-calowy ekran oferuje dobre połączenie rozmiaru, stylu i jakości. Latitude 7420 jest stosunkowo lekki, bo waży 1,22 kg (z baterią), a jego wymiary to jedynie 17,3 mm wysokości, 321 mm szerokości i 209 mm głębokości.

Dell Latitude 7420 to jednostka z procesorem Intel Core i7-1145G7 z 4-rdzeniami. Jest to już 11 generacja procesorów, która została wyposażona dodatkowo w kartę graficzną Intel Iris Xe Graphics. Opcje pamięci masowej obejmują dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 512 GB. Taka konfiguracja zapewnia przedsiębiorcom i specjalistom dobrą kombinację wydajności i aż do 7 godzin pracy na baterii.

Model dla osób poszukujących najwyższej wydajności

Dell Latitude 7420 to propozycja dla każdego, kto chce mieć komputer z najwyższej półki, ale chce się zmieścić w segmencie cenowym poniżej 10 tys. złotych. Wraz z całym zestawem podzespołów, mobilny komputer w ręce użytkownika daje urządzenie zamknięte w obudowie z włókna węglowego, białe podświetlenie klawiatury, szyfrowanie TPM, obsługę kart eSIM, matrycę ze 100% pokryciem palety barw sRGB.