Wydajny i wytrzymały laptop biznesowy Lenovo ThinkPad E15 Gen 2

Wydajny i wytrzymały laptop biznesowy Lenovo ThinkPad E15 Gen 2

Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (https://www.kuzniewski.pl/k4755,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e15-gen-2.html) to kolejna odsłona biznesowego notebooka z popularnej rodziny ThinkPad. Tym razem producent zdecydował się na szereg usprawnień, które pozwolą urządzeniu stanąć w szranki z pozostałymi modelami tego segmentu.

Wśród nowości znajdziemy nowe układy CPU, takie jak Intel Tiger Lake, grafikę Intel Iris Xe G7 czy NVIDIA GeForce MX350. Co jeszcze przygotowało Lenovo w drugiej generacji biznesowego laptopa?

Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 z grafiką NVIDIA GeForce MX350 i procesorami Intel Tiger Lake

Głównymi nowościami, które znajdziemy na pokładzie Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 to oczywiście nowoczesny procesor Tiger Lake oraz wydajne układy graficzne.

Dzięki temu wspomniany model może z powodzeniem konkurować z urządzeniami takimi jak HP ProBook 450 G8 i Dell Latitude 15 3510.

Solidny laptop biznesowy

ThinkPad E15 drugiej generacji stanowi propozycję skierowaną do użytkowników biznesowych, którzy swoje wymagania względem laptopa ogniskują wokół wysokiej wydajności i wszechstronnego profilu.

Z tego też względu inżynierowie Lenovo wyszli naprzeciw oczekiwaniom, oddając w ręce potencjalnych klientów laptop, który dostarcza im solidnego narzędzia pracy doskonale odnajdującego się m.in. w firmach.

Lżejszy, mocniejszy i świeższy –  Lenovo ThinkPad E15 Gen 2

Choć na pierwszy rzut oka  Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 wygląda znajomo, to postarano się, aby urządzenie niosło ze sobą powiew świeżości. Z tego też względu, oprócz zastosowania nowych rozwiązań pod kątem CPU i GPU, zdecydowano się na szereg zmian takich jak:

  • lżejsza konstrukcja
  • trwalsza konstrukcja
  • poprawiony wyświetlacz.

Ewolucja czy rewolucja?

Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 przedstawia się jako solidny laptop biznesowy, który dzięki swoim mocnym podzespołom oraz dużemu i czytelnemu 15-calowemu ekranowi umożliwia wysoki komfort pracy.

Oprócz tego Lenovo w przypadku omawianego modelu kontynuuje tradycję i wyposaża urządzenie w wygodną i przyjemną klawiaturę, która jest odporna na zalanie.

Wśród istotnych zalet nie można również pominąć obsługi Wi-Fi 6 oraz  dwóch dysków M.2 PCIe x4.