Toshiba Dynabook Portege X30W-J – czy Japończycy się postarali?

Toshiba Dynabook Portege X30W-J – czy Japończycy się postarali?

Toshiba jest japońską firmą wysokich technologii (high-tech), która specjalizuje się w produkcji urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dobrym przykładem są tutaj laptopy, które mogą naprawdę zaskoczyć (oczywiście pozytywnie) swoją wydajnością i funkcjonalnością – np. Toshiba Dynabook Portege X30W-J.

TOSHIBA DYNABOOK PORTEGE X30W-J – Cechy oraz dla kogo jest przeznaczony?

Jest to laptop klasy premium skierowany przede wszystkim do klientów biznesowych, którzy potrzebują funkcjonalnego i wydajnego urządzenia. Najważniejszą informacją o tym sprzęcie jest to, że został on wyposażony w platformę Intel Evo – certyfikat pokazuje, że są to laptopy premium. Wymogi, aby go otrzymać są dość restrykcyjne, dzięki czemu użytkownicy mają pewność, że firma dołożyła wszelkich starań, aby urządzenie działało jak należy. Ten biznesowy laptop od Toshiby waży niecały kilogram, co sprawia, że jest mobilny i wbrew pozorom wytrzymały (posiada standard militarny MIL-STD-810G). Ponadto na wyświetlaczu jest zamontowane szkło Gorilla Glass, które cieszy się powodzeniem wśród użytkowników smartfonów oraz laptopów – mowa tutaj o ochronie, jaką gwarantuje. Jeśli chodzi o wytrzymałość i solidne wykonanie, ważnymi czynnikami jest odporność na wilgoć, pył oraz wszelkie wstrząsy. Design Dynabook’a jest także bardzo ciekawy – można tutaj ujrzeć codzienność oraz „nutkę” elegancji, która w biznesie się bardzo przydaje. Toshiba Dynabook Portege X30W-J posiada również coraz częstszą możliwość stosowaną w laptopach, jaką jest zawias 360 stopni – dzięki niemu z laptopa można zrobić tablet, ponieważ jest tutaj funkcja dotykowa. Klawiatura jest podświetlana, co sprawia, że urządzenie zyskuje na nowoczesności. Jeżeli chodzi o typ ekranu, w Dynabook’u została zastosowana technologia Full HD. Poza podanymi funkcjami oraz podzespołami laptopy od Toshiby mają jeszcze więcej do zaoferowania.

CZY JEST WART UWAGI?

Użytkownicy biznesowi, którzy nie potrzebują laptopa „potwora” z najlepszymi podzespołami na rynku powinni wziąć pod uwagę tego japońskiego ultrabooka sprzęt, tym bardziej że to klasa premium.