Topowy tablet powraca – Microsoft Surface Pro 7+ dla Firm zachwyca możliwościami

Topowy tablet powraca – Microsoft Surface Pro 7+ dla Firm zachwyca możliwościami

Microsoft Surface Pro 7+ od Kuźniewski to nowa propozycja giganta z Redmond skierowana do średnich i dużych firm. Urządzenie Microsoftu jest ultrawydajnym tabletem, który został wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Szereg udogodnień w postaci funkcji biznesowych oraz poręczny charakter pozwalają mu świetnie odnajdywać się w korporacyjnym rytmie dnia.

Wydajny tablet Microsoft Surface Pro 7+ dla firm

Hybrydowe urządzenie Microsoft Surface Pro 7+ to w gruncie rzeczy 12,3-calowy wydajny tablet, który jesteśmy w stanie przekształcić w pełni funkcjonalny laptopHybrydowe urządzenie Microsoft Surface Pro 7+ to w gruncie rzeczy 12,3-calowy wydajny tablet, który jesteśmy w stanie przekształcić w pełni funkcjonalny laptop. W tym celu należy wyposażyć się dodatkowo w klawiaturę Surface Pro Signature Type Cover.

Wykonana ze stopu magnezu obudowa nadaje całości ekskluzywny charakter, natomiast pod elegancką warstwą ukryte zostały mocne podzespoły.

Większe możliwości, czyli procesory Intel Core 11. Generacji

Urządzenie bazuje na najnowszych procesorach Intel Core 11. Generacji. Tablet giganta z Redmond możemy więc nabyć w konfiguracji z Intel Tiger Lake, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kreatywna moc.

Oprócz nowoczesnych chipsetów firmy Intel, w które wyposażane są najlepsze laptopy biznesowe, Microsoft Surface Pro 7+ za sprawą grafiki Intel Iris Xe nabiera uniwersalnego charakteru. W jednej chwili z narzędzia pracy tablet przeistacza się w centrum rozrywki.

Najwyższy klasa biznesowa – Microsoft Surface Pro 7+

Hybrydy Microsoftu cieszą się dużą popularnością i nie inaczej jest w wypadku Microsoft Surface Pro 7+ będącego następcą modelu z 2019 roku. Choć sam wygląd urządzenia nie uległ od tamtej pory drastycznym zmianom, projekt nie utracił aktualności, wciąż pozostając eleganckim sprzętem „2w1”.

Prestiżowy wygląd i zaskakujące możliwości

12,3-calowy tablet z pewnością nie ma się czego wstydzić na tle konkurencji. Żywotna bateria gwarantująca długi czas pracy, wydajny procesor Tiger Lake oraz jeden z najlepszych w swojej klasie wyświetlacz. Wszystko to sprawia, że Microsoft Surface Pro 7+ dla firm świetnie wpisuje się w ramy nowoczesnego narzędzia pracy, które ułatwi życie zabieganym pracownikom korporacji.