ThinkPad P15v Gen 2 – podzespoły i czas pracy notebooka

ThinkPad P15v Gen 2 – podzespoły i czas pracy notebooka

Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 to jeden z najmocniejszych laptopów, jakie kiedykolwiek zbudowano. Laptop z 8 rdzeniami procesora Intel Core, 16 wątkami, do 64 GB pamięci DDR4 ECC i procesorami graficznymi NVIDIA Quadro jest już dostępny. Zaprojektowany dla profesjonalistów, jest szczytem mobilnej mocy i wydajności.

Długi czas pracy na baterii z mocną specyfikacją

Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 to jeden z najmocniejszych laptopów, jakie kiedykolwiek zbudowanoThinkPad P15v Gen 2 to notebook biznesowy o długim czasie pracy na baterii, zwiększonym bezpieczeństwie i niezawodnej wydajności. Jest wyposażony w najnowszą generację procesora Intel i 64 GB pamięci RAM. Ten laptop ma solidną obudowę i może działać do kilkunastu godzin na zasilaniu bateryjnym.

Nasz najnowszy ultrabook został stworzony z myślą o mocy i wydajności dzięki najnowszym procesorom graficznym zintegrowanym Intel lub opcjonalną grafiką NVIDIA® GeForce® Quadro T lub RTX. Dolby Vision™ HDR zapewni żywe, realistyczne kolory. ThinkPad P15v Gen 2 oferuje również dźwięk z certyfikatem Dolby Atmos, który zapewnia bogaty, kinowy dźwięk, wykraczający poza to, co słyszysz.

Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 – laptop klasy wojskowej

ThinkPad P15v Gen 2 to laptop klasy wojskowej zaprojektowany do działania w każdych warunkach. Posiada wszystkie funkcje i zabezpieczenia, których można oczekiwać od laptopa klasy biznesowej i nie tylko. Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Intel i 64 GB pamięci RAM z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi zadaniami. Możesz go również dostosować za pomocą wielu portów, w tym USB-C, HDMI i Thunderbolt 4.

Nowy laptop ThinkPad P15v Gen 2 jest wyposażony we wszystkie najnowsze funkcje zabezpieczeń, które chronią Twoje dane. Dzięki połączeniu osłony aparatu HD ThinkShutter, dotykowego czytnika linii papilarnych, ThinkPad UltraDock 2.0 i funkcji Windows Hello ten laptop jest jednym z najbezpieczniejszych laptopów, jakie można kupić. Teraz możesz bez obaw zabrać ten laptop na każde spotkanie.