ThinkBook 15 G2 ITL – odświeżenie biznesowej serii Lenovo na rok 2021

ThinkBook 15 G2 ITL – odświeżenie biznesowej serii Lenovo na rok 2021

W tym roku pojawiły się wreszcie najnowsze mobilne procesory Intel Tiger Lake. Dzięki wielu rdzeniom i wyższym częstotliwościom taktowania mogą wykonywać wszystkie zadania obliczeniowe wydajniej niż kiedykolwiek. Posiada je najnowsza generacja ThinkBooka z 15-calowym wyświetlaczem Full HD, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim nowym laptopem na każdym urządzeniu. Przed wysyłką zostanie on starannie zmontowany przez wykwalifikowanych techników, aby zagwarantować wysoką jakość i dostosowanie.

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL – porty i technologia

W tym roku pojawiły się wreszcie najnowsze mobilne procesory Intel Tiger LakeThinkBook 15 G2 ITL to idealny laptop dla tych, którzy wymagają od swojego laptopa więcej. Dzięki temu ultracienkiemu i lekkiemu komputerowi możesz pracować przez cały dzień na jednym ładowaniu. Dzięki najnowszym procesorom Intel Core i7 i grafice Intel Iris Xe możesz obsługiwać swoją firmę. Dzięki różnorodnym połączeniom możesz wykorzystać porty Ethernet, HDMI, DisplayPort, USB-C 3.1 gen 2 lub USB-C.

Wszyscy wiemy, jak to jest być rozproszonym przez nasze laptopy. Czas przestać martwić się cienkimi, nieprofesjonalnymi laptopami. W końcu chcesz, aby Twój ThinkBook 15 G2 ITL odzwierciedlał to, co najlepsze w technologii! Elegancka dwukolorowa konstrukcja, niewielka waga, smukłość i smukły rozmiar gwarantują najlepszą estetykę w branży.

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL – smukły, 15-calowy laptop

Czas wyjść poza klasyczną czerń i szarość. Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL – Kuźniewski to profesjonalnie wyglądający laptop, który jest jasny, odważny i atrakcyjny. Dzięki eleganckiej, dwukolorowej konstrukcji i wyraźnemu 15,6-calowemu ekranowi dotykowemu FHD ten laptop jest idealny dla Ciebie i Twoich pracowników. Najnowszy procesor Intel® Core™ i7 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/details/processors/core/i7.html) zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do produktywności.

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL to szybki, bezpieczny, niezawodny i niedrogi laptop dla dzisiejszych wymagających środowisk biznesowych. Wyposażony w nową kartę Wi-Fi 6 — szybsze pobieranie, większą przepustowość, mniejsze opóźnienia i płynne konferencje — ma również kamerę HD z osłoną i pakiet zabezpieczeń dTPM 2.0 do ochrony danych w podróży. Dzięki przyciskowi zasilania z czytnikiem linii możesz bezpiecznie się zalogować.