Szybki i mobilny – Dell Latitude 5320

Szybki i mobilny – Dell Latitude 5320

Dell Latitude 5320 to biznesowy laptop nowej generacji stworzony do jak najlepszej pracy i efektów (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5087,laptopy-dell-latitude-latitude-5320.html). Charakteryzuje się 13-calowym ekranem i wagą o wynoszącą zaledwie 1,18 kilograma, co czyni go świetnym narzędziem do pracy zdalnej i w ciągłym ruchu. Wspomaga go również w tej funkcji wydajna i wytrzymała bateria z opcją szybkiego ładowania a także możliwością oszczędności energii przez uruchamianie odpowiednich funkcji. Dla bardziej wymagających oferuje również opcję ekranu dotykowego z podświetleniem WLED. Podobnie jak inne modele z tej firmy, 5320 ma możliwość wybrania odpowiedniego dysku twardego i pojemności pamięci.

Co oferuje firma Dell Latitude?

W generacji 5000 oprócz wyżej wymienionych opcji, firma prezentuje również zaawansowane techniki w przypadku zabezpieczeń urządzenia – w tym czytniki linii papilarnych i kamerą na podczerwień. Ponadto te modele mają szczycić się mniejszą wagą i wielkością, ale przy jednoczesnym zachowaniu wszelkiej wydajności. Do najważniejszych zalet Dell Latitude 5320 można zaliczyć:

  • bardzo wysoka mobilność
  • wbudowany system Windows 10 oraz Ubuntu
  • wydajność baterii i małe zużycie energii
  • mały rozmiar, co sprawdzi się idealnie dla użytkowników będących w ciągłym ruchu
  • obecność funkcji Intelligent Audio, poprawiającej jakość dźwięku i efektywniej neutralizująca zakłócenia w tle.

Design w parze z wydajnością

Laptopy biznesowe firmy Dell Latitude od lat cieszą się opinią wytrzymałych oraz ze wzmocnioną obudową, które to elementy niezbędne są w pracy mobilnej. Do cech ułatwiających prace na modelu biznesowym można zaliczyć podświetlaną klawiaturę a także precyzyjny touchpad. Notebook wyposażony jest również w funkcję ExpressResponse, która pozwala na ustawianie priorytetowych aplikacji, żeby działały wydajniej oraz zwiększyć szybkość pracy.

Dell Latitude 5320 to model lekki i elegancki, cechujący się dużą wytrzymałością. Nie sprawdzi się może dla wszystkich, lecz ci będący w stałym ruchu i ceniący sobie praktyczność sprzętu powinni być zadowoleni z jego możliwości.