Solidny laptop z procesorem Intel 11 generacji – Vostro 3400

Solidny laptop z procesorem Intel 11 generacji – Vostro 3400

Notebook Kuźniewski Dell Vostro 3400 to wysokiej klasy notebook biznesowy zaprojektowany z myślą o profesjonalistach. Ma potężny procesor, zaawansowaną kartę graficzną i może być używany na wiele różnych sposobów, takich jak obsługa środowiska programistycznego, edycja wideo i nie tylko.

Poręczny i wydajny laptop o niskiej wadze

Dell Vostro 3400 to wydajny laptop, który waży mniej niż 1,7 kg, dzięki czemu można go łatwo nosić przy sobieDell Vostro 3400 to wydajny laptop, który waży mniej niż 1,7 kg, dzięki czemu można go łatwo nosić przy sobie. Jest wyposażony w ergonomiczną klawiaturę, dzięki czemu możesz pisać bez krępowania rąk i nadgarstków. Duży ekran zapewnia doskonałą wyrazistość obrazu, a bateria wystarcza na około 5 godzin na jednym ładowaniu. Dell Vostro 3400 jest idealny dla profesjonalistów, którzy potrzebują lekkiej, ale wydajnej maszyny zaprojektowanej do zaawansowanych zastosowań.

Ten laptop jest idealny dla tych, którzy potrzebują mobilności i szybkości. Posiada procesor Intel Core 11. generacji ze zintegrowaną kartą graficzną, 32 GB pamięci RAM oraz dysk SSD.

Laptopy Dell Vostro 3400 mają wiele portów, w tym:

  • 2 porty USB typu a;
  • gniazdo RJ45;
  • gniazdo słuchawkowe;
  • gniazdo zasilania;
  • port HDMI;
  • port USB c;
  • czytnik kart sd.

Ten laptop jest świetny dla tych, którzy chcą edytować wideo lub grać na swoim komputerze. Posiada matrycowy ekran ips full hd o rozdzielczości 1920 x 1080, który świetnie nadaje się do oglądania filmów lub grania w gry.

Dodatkowe wyposażenie od Dell dla Vostro 3400

Laptopy Dell Vostro 3400 są wyposażone w czytnik linii papilarnych i zasłonę kamery internetowej. Mają również system szyfrowania TPM i system Windows hello, które pomogą Ci chronić Twoje dane osobowe.

Dell Vostro 3400 to laptop wyposażony w wiele funkcji zabezpieczeń, takich jak czytnik linii papilarnych, zasłona kamery internetowej i system szyfrowania TPM. Posiada również Windows Hello, który pomaga chronić Twoje dane osobowe przed kradzieżą za pomocą technologii rozpoznawania twarzy.