Perfekcja w biznesowym wydaniu

Perfekcja w biznesowym wydaniu

W zależności od przeznaczenia, każdy laptop, bądź notebook powinien charakteryzować się cechami pożądanymi przez klienta z grupy docelowej. W przypadku pracy biurowej z pewnością należeć mogą do nich, chociażby niska masa, wygodna klawiatura, duża liczba dostępnych złączy, czy możliwie jak najdłuższy czas pracy na baterii.

Narzędzie pracy w biurze i dalekiej podróży

Zarówno w przypadku wykorzystania biurowego, jak i podczas dalekich, często zagranicznych podróży, ważnych jest kilka podstawowych cech laptopa. To oczywiście wspomniana już we wstępie niska waga urządzenia, ale także jego wydajność, uniwersalność, jakość wykonania, czy solidna konstrukcja. Sprzęt taki jak Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (z którego specyfikacją zapoznasz się tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k4666,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l13-gen-4.html) łączy w sobie wszystkie najważniejsze zalety, cenione przez wielu użytkowników.

W zależności od przeznaczenia, każdy laptop, bądź notebook powinien charakteryzować się cechami pożądanymi przez klienta z grupy docelowej

Ultrabook firmy Lenovo łączy w sobie lekkość typową dla biznesowego notebooka i mocny procesor, który zapewni szybkość działania w każdej sytuacji. Dzięki kompaktowym rozmiarom można łatwo umieścić go w plecaku bądź torbie, udając się do pracy, a w weekend zapakować go do bagażu podręcznego i ruszyć w świat!

Wyświetlacz o przekątnej 13,3 cala cechuje się rozdzielczością 1920x1080p, co zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Cechą wartą podkreślenia w przypadku Lenovo serii czwartej jest matryca IPS, która świetnie odzwierciedla kolory i zapewnia doskonałe widzenie pod każdym kątem. Jednocześnie ten rodzaj ekranu charakteryzuje się dużą częstotliwością odświeżania, co przyda się podczas oglądania filmów, czy relaksie z grami komputerowymi.

Uniwersalność to najważniejsza cecha, ale co jeszcze ma wpływ na zainteresowanie klientów?

Jak uzasadniliśmy w poprzednim akapicie, uniwersalność to najważniejsza cecha Lenovo ThinkPad L14 Gen 4. W końcu każdy chciałby posiadać sprzęt wielozadaniowy, który sprawdzi się w każdym miejscu, w każdej sytuacji. Zarówno w domowym otoczeniu, jak i podczas pracy w biurze, albo na wyjeździe. Wybór odpowiedniego urządzenia może być jednak podyktowany również innymi względami!

Komfortowa klawiatura to aspekt, na który z pewnością zwróci uwagę znaczna część klientów biznesowych. Wygodne sporządzanie raportu albo odpisywanie na maile, to czynności, w których idealny laptop powinien sprawować się doskonale. Niska waga oczywiście ułatwia podróżowanie z urządzeniem “pod ręką”, jednak to solidna i trwała konstrukcja zapewnia komfortowe użytkowanie przez długie lata, nawet w naprawdę trudnych warunkach.

W użytku biznesowym ważnym detalem są także dostępne złącza, np. USB, czy HDMI. Pozwalają one na podłączenie przenośnych dysków, myszy, drukarki, czy dodatkowego monitora. Niedobór wolnych portów znacząco utrudnia i spowalnia pracę, dlatego ten czynnik z pewnością jest pozycjonowany bardzo wysoko na liście cech “must have”, opracowanej przez klientów biznesowych.