Nowoczesna technologia dla mobilnych – notebook Vostro 3400

Nowoczesna technologia dla mobilnych – notebook Vostro 3400

Notebook Dell Vostro 3400 to notebook klasy biznesowej, który jest lekki i wydajny (o czym więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k3161,laptopy-dell-vostro-vostro-3400.html). Został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i specyfikacji, aby sprostać potrzebom profesjonalistów w ich pracy.

Sprostaj wyzwaniom w pracy z Dell Vostro 3400

Notebook Dell Vostro 3400 to notebook klasy biznesowej, który jest lekki i wydajnyDell Vostro 3400 to zaawansowany, profesjonalny laptop wyposażony w procesor Intel Core 11 generacji (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/docs/processors/core/11th-gen-processors.html), od 8 do 32 GB pamięci RAM DDR4 i dysk SSD o pojemności 250 – 2000 GB. Jest również wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacz IPS, który zapewnia wyraźny obraz podczas wideokonferencji i treści multimedialnych. Ten laptop jest idealny dla tych, którzy muszą być w ciągłym ruchu przez cały dzień – jego żywotność baterii wynosi do 5 godzin.

Notebooki Dell Vostro 3400 są wyposażone w szeroką gamę portów. Należą do nich 2 porty USB typu A, gniazdo RJ45, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania, port HDMI i port USB c. Czytnik kart SD to przydatna funkcja, która umożliwia przesyłanie danych z urządzenia do komputera lub laptopa.

Co użytkownikowi zapewnia Dell Vostro 3400?

Notebooki Dell Vostro 3400 są wyposażone w zasłonę kamery internetowej, czytnik linii papilarnych i system szyfrowania TPM.

Kurtyna kamery internetowej to fizyczna bariera, która uniemożliwia niepożądany dostęp do kamery. Czytnik linii papilarnych służy do logowania się do laptopa i zabezpieczania danych. System szyfrowania TPM umożliwia pełne szyfrowanie dysku w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Notebooki Dell Vostro 3400 mają również funkcję powitania w systemie Windows, która umożliwia szybsze logowanie za pomocą oprogramowania do rozpoznawania twarzy lub identyfikacji biometrycznej, takiej jak odciski palców lub skany twarzy.

Notebook Dell Vostro 3400 to potężne urządzenie ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami, których potrzebujesz, aby pozostać w kontakcie. Posiada kamerę HD i modem do szybkiego internetu, a także 5G i WiFi 6. Dzięki tym funkcjom ten laptop jest idealny dla studentów lub profesjonalistów, którzy muszą być w ciągłym ruchu.