Notebook Lenovo V17 G2 – bogaty pakiet za niewielką cenę

Notebook Lenovo V17 G2 – bogaty pakiet za niewielką cenę

Lenovo V17 G2 ze strony www.kuzniewski.pl to laptop zaprojektowany, by konkurować z urządzeniami z najwyższej półki na rynku. Oferuje on wrażenia użytkownika, których użytkownicy szukają w urządzeniach z kilkanaście tysięcy złotych. Sam V17 G2 jest dostępny przystępnej cenie. Stało się to możliwe możliwe dzięki wprowadzeniu pewnych ograniczeń: zastosowano procesor Intel Core i7, maks. 16 GB pamięci RAM, dysk półprzewodnikowy o pojemności 2 TB oraz 17-calowy wyświetlacz FHD+. V17 G2 posiada również preinstalowany system Windows 10 i jest wyposażony w zintegrowany pakiet zabezpieczeń.

Lenovo V17 G2 – laptop zaprojektowany do konkurowania z innymi

Lenovo V17 G2 oferuje niesamowite połączenie wydajności i mobilnościLenovo V17 G2 oferuje niesamowite połączenie wydajności i mobilności. Jest to doskonała propozycja dla przedsiębiorców. Dzięki ekranowi o wysokiej rozdzielczości 1920x1080px, laptop ten pozwala na komfortowe tworzenie grafiki, a także pracę z materiałami wideo. Dobre kąty widzenia pozwalają odnaleźć się w każdej sytuacji – podczas konferencji czy spotkania biznesowego. Możliwości Lenovo V17 G2 pozwalają na sprawną komunikację z siecią.

Dzięki modułowi LTE oraz nowoczesnemu Wi-Fi można szybko wysyłać i pobierać duże pliki. zapewniając. Dzięki wyposażeniu w moduł TPM 2.0 wszystkie dane są bezpieczne i zabezpieczone przed atakami w każdej chwili. Pojemny dysk twardy HDD pozwala na przechowywanie wszystkich ulubionych filmów, muzyki, zdjęć i dokumentów biurowych. Atrakcyjny wygląd urządzenia, w połączeniu z niską ceną, a także wieloma opcjami konfiguracyjnymi sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych wyborów ostatnich lat.

Rozmiar ma znaczenie. Lenovo V17 G2 to laptop z dużym ekranem. Z podstawą o przekątnej 17 cali, która dla notebooków jest najwyższą możliwą. Jeśli jesteś typem osoby, która pracuje z laptopem przez cały dzień (i często przenosi się z urządzeniem pomiędzy pomieszczeniami), to warto wybrać ten model zamiast np. mniejszego V15 czy V14.

Klawiatura wyspowa jest podświetlana i wyposażona w touchpad. Pozwala na wygodne pisanie w podróży. 8-godzinny czas pracy na baterii, kamerka IR HD i system głośników dają pełne wyposażenie dla osób wymagających sprawnej komunikacji.