Lenovo ThinkBook 16p G2 – biznesowy pomocnik w każdej sytuacji

Lenovo ThinkBook 16p G2 – biznesowy pomocnik w każdej sytuacji

Zaawansowany i stylowy Lenovo ThinkBook 16p G2 ze sklepu internetowego kuzniewski.pl dostarcza nowoczesnych rozwiązań, które pomagają usprawnić pracę przedsiębiorców.

Ekran o proporcjach 16:10, nowe układy graficzne i możliwość wyboru między procesorami Intel oraz AMD dają szerokie możliwości, jednocześnie zadowalając wymagających odbiorców.

Dostosowany do wymagań współczesnego biznesu

16-calowa propozycja od Lenovo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników biznesowych, oddając do ich dyspozycji laptop wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań.

Począwszy od ekranu o rozdzielczości WQXGA, przez wydajne układy graficzne NVIDIA, a na szybkich procesorach kończąc.  Lenovo ThinkBook 16p G2 oferuje wszystkie nieodzowne atrybuty pomagające urządzeniu dostosować się do nowoczesnego biznesu.

 Lenovo ThinkBook 16p G2 – laptop uwielbiający wyzwania

Pierwsza generacja omawianego modelu była sporym sukcesem marki Lenovo. Kolejna odsłona idzie jeszcze dalej, tym samym dając znacznie większe pole do działania swoim użytkownikom.

Lenovo ThinkBook 16p G2 to laptop, który nie boi podejmować się wyzwań. Solidna moc płynąca z procesorów AMD Cezanne-U (do wyboru są także układy Intela) pozwala urządzeniu uporać się z niemal każdym zadaniem, które przed nim postawimy.

Uniwersalny charakter dostosowany do codziennych zadań

Smukły laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 16p G2 to wysokiej jakości konstrukcja, która oprócz eleganckiej i solidnej obudowy oferuje równie klasowy wyświetlacz.

W tym przypadku możemy nabyć urządzenie z matrycą o rozdzielczości 2560 x 1600, co w połączeniu z przekątną ekranu 16-cali pozwala cieszyć się niesamowitymi efektami wizualnymi.

Wspierany przez NVIDIA GeForceRTX

Za sferę wizualną dużą odpowiedzialność biorą także układy graficzne NVIDIA GeForce RTX. Potężne jednostki to podkreślenie uniwersalnego charakteru urządzenia, które może posłużyć zarówno jako mobilne biuro, jak również centrum multimedialnej rozrywki.