HP ZBook Power 8 generacji: co nowego znajdziemy w stacjach roboczych HP?

HP ZBook Power 8 generacji: co nowego znajdziemy w stacjach roboczych HP?

Nowa seria komputerów ZBook firmy HP zapewnia użytkownikom biznesowym moc klasy profesjonalnej i świetnie wypada na tle konkurencji takiej jak ThinkPad i Dell XPS.

Pełen zestaw podzespołów klasy biznesowej w HP ZBook Power G8

Nowa seria komputerów ZBook firmy HP zapewnia użytkownikom biznesowym moc klasy profesjonalnej i świetnie wypada na tle konkurencji takiej jak ThinkPad i Dell XPSNajnowszy HP ZBook Power G8 to jeden z modelów w linii ZBook (o którym więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5280,laptopy-hp-zbook-zbook-power-zbook-power-g8.html). Wyposażony jest w procesor Intel 11 gen., do 64 GB pamięci RAM i do 2 TB pamięci masowej opartej na PCIe. Wyświetlacz to 15,6-calowy ekran IPS. Ceny tego ZBook zaczynają się od 7000 zł, co czyni go jednym z najbardziej dostępnych w tej linii.

Komputer przenośny wyposażony jest w procesor Intel Core i9-11950H lub i7-11800H lub i5-11400H. To najnowsza generacja od Intela zapewniająca maksymalną produktywność i zaskakująco dużą ilość pamięci L3 cache.

Szeroki wybór ekranów i dostępność portów

HP ZBook Power G8 posiada 15,6-calowy ekran dotykowy, który może działać w rozdzielczości 2560 x 1440. Wyświetlacz ma 99% pokrycia palety sRGB, co jest więcej niż średnią dla 15-calowego laptopa. Jest to doskonały wybór dla projektantów, którzy liczą na to, ze wydruk będzie takiej jakości, jak wyświetlono na matrycy urządzenia.

HP ZBook Power G8 obsługuje technologię HDR, która poprawia jakość kolorów na ekranie. Potencjalny użytkownik w trakcie zakupu ma możliwość wyboru ekranu FHD o jasności 400 nitów. Laptop HP ZBook Power G8 posiada kamerę internetową 720p na podczerwień z zasłonką.

Ten laptop ma 6-komorową baterię, a ten laptop ma wyświetlacz UHD IPS. HP ZBook Power G8 posiada port USB 3.1 Type-C, czytnik kart SDXC, port HDMI, Mini DisplayPort oraz port Thunderbolt 3. Laptop ten posiada port USB 3.0, port USB 2.0, port Gigabit Ethernet oraz port audio 3,5 mm.

Biznesowy look i pakiet zabezpieczeń

HP ZBook 15 Power G8 oferuje także najnowsze funkcje zabezpieczeń, w tym HP Sure Start Gen 2, która zapewnia ochronę przed atakami BIOS-u, oraz zintegrowaną technologię ochrony prywatności HP Sure View, która chroni ekran przed ciekawskimi spojrzeniami.

HP ZBook 15 Power G8 wygląda biznesowo – ma obudowę ze stopu magnezowo-aluminiowego, czytnik linii papilarnych i opcjonalną podświetlaną klawiaturę.

Dołączany do laptopa system Windows 10 Pro będzie można za darmo zaktualizować do nowego Windows 11 – o ile kupicie tego laptopa.