Fujitsu Esprimo P5011

Fujitsu Esprimo P5011

Komputer Fujitsu Esprimo P5011 jest solidnym PC (kilka słów więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5455,desktopy-fujitsu-esprimo-esprimo-p5011.html). Można go zastosować go do pracy biurowej, zdalnej lub do domowego użytkowania.

Komputer Fujitsu Esprimo P5011 jest solidnym PCTyp obudowy to mini tower. Model procesora to Intel Core i3 10105. Chipset jest od Intela, a dokładnie jest to Intel H510. Pojemność pamięci ram wynosi 8 GB i jest w typie pamięci DDR4. W komputerze jest jeden dysk twardy o rozmiarze 256 GB i jest to dysk twardy z typu SDD. Karta graficzna jest zintegrowana i jest to Intel HD Graphics 630. Nie ma ekranu i trzeba mieć monitor. Liczba zatok 5,25 cala wynosi jedna sztuka. Jest napęd optyczny DVD+/-RW. Jest dodana mysz przewodowa i klawiatura przewodowa. Model karty dźwiękowej Realtek ALC623 i jest zintegrowana. Liczba głośników wynosi jeden. Jest HD Audio. Nie ma wbudowanego mikrofonu. Internet jest po przez kartę sieciową i jest to Internet z tak zwanego z kabla. Nie ma w nim łączenia Internetu po przez WiFi. Komputer posiada cztery Porty USB. Dwa Porty USB 2.0 z tyłu i dwa porty USB 3.0 które znajdują się na tyle tego komputera. Wejście audio jest tylko jedno i znajduje się na samym przodzie. PC posiada zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro. Płyta główna ma jedno złącze PCI Express 16x i jedno PCI Express 1x. Jest blokada portów USB. Złącze Kensington też jest. Nie ma w tym komputerze czytnika linii papilarnych, układu szyfrowania TPM, czytnika Smart Card i czujnika naruszenia obudowy. PC ma wymiary 180 mm szerokości, głębokość wynosi 304 mm, a wysokość wynosi 375 mm. Waga komputera to 10 kg. Moc zasilacza to 280 W. Sprawność zasilacza wynosi 87%. Gwarancja jest na trzy lata dla firm i instytucji. Jest w typie door-to-door z opcją zakupu gwarancji on-site. Jednostka komputerowa jest w kolorze czarnym. Certyfikaty są to Certyfikat Energy Star, Energy Star Qualifed, EPEAT Compliant, EPEAT level gold, Znak bezpieczeństwa CE i RoHS. Można modernizować podzespoły na inne jak na przykład pamięć ram, kartę graficzną lub dysk twardy. Spora liczba monitorów jest odpowiednia to tego komputera.

PC nie zajmuje sporo miejsca w danym pomieszczeniu. Zastosować ma wiele. Jak do nauki lub kursów, pracy zdalnej i w zakładzie pracy, na uczelni i w pokoju. Do użytkowania w domu do takich rzeczy jak serwowanie w Internecie, rozmów po przez komunikatory wideo aż do rozrywki typu granie w gry na komputer. Wszelacy Freelancer mogą też używać do swych prać ten sprzęt obojętnie czy zajmują się fotografią, informatyka, copywritingiem czy udzielanie elektronicznych korepetycji dla uczniów z szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych jak licea, technika lub zawodówki.