EliteBook na nowe standardy 2022 roku: HP 850 G8

EliteBook na nowe standardy 2022 roku: HP 850 G8

HP EliteBook 850 G8 www.kuzniewski.pl to lekki, wszechstronny i funkcjonalny laptop dla zaawansowanych użytkowników biznesowych. Najnowsze, niskonapięciowe procesory Intel Tiger Lake gwarantują działanie na najwyższym poziomie. Aby Twoje podróże służbowe były łatwiejsze i bardziej wydajne, lekka konstrukcja, trwałość i certyfikat MIL-SPEC 810G HP EliteBook 850 G8 zapewniają spokój ducha.

HP EliteBook 850 G8 – lekki i wszechstronny notebook

HP EliteBook 850 G8 to idealny laptop dla każdego, kto potrzebuje urządzenia, które jest jednocześnie wydajne i lekkieNajnowsza seria laptopów HP EliteBook 850 to fantastyczny wybór dla mobilnych profesjonalistów. Jest elegancki, mocny i lekki. Ważący 2,2 kg i mający zaledwie 18 mm grubości jest najlżejszym i najbardziej kompaktowym notebookiem o wysokiej wydajności. Ten laptop, wykonany z wytrzymałego stopu tytanu i magnezu, został stworzony z myślą o trwałości.

HP EliteBook 850 G8 to idealny laptop dla każdego, kto potrzebuje urządzenia, które jest jednocześnie wydajne i lekkie. Ta nowa generacja EliteBook oferuje mocną, aluminiową obudowę z podświetlaną klawiaturą, wytrzymałą baterię i opcjonalny modem LTE lub 5G. Możesz pracować w dowolnym miejscu bez rozładowania baterii i pozostawać w kontakcie, gdy jesteś w podróży.

EliteBook 850 G8 – ultrabook z pełnym wyposażeniem

HP EliteBook 850 G8 to ultrabook wysokiego kalibru, idealna dla potrzeb każdego dyrektora generalnego. Został skrupulatnie zaprojektowany, aby zapewnić to, co najlepsze z najlepszych, od eleganckiej i wytrzymałej konstrukcji po system dysków o pojemności 256 GB z pamięcią RAM o pojemności 16 GB. Nie ma znaczenia, czy jesteś dyrektorem generalnym, czy studentem, ponieważ ten najnowocześniejszy laptop zapewni Ci najwyższe parametry.

HP EliteBook 850 G8 to najbezpieczniejszy laptop na świecie. Łącząc przełomowy sprzęt z innowacyjnym ekosystemem bezpieczeństwa, EliteBook 850 G8 został zaprojektowany, aby zapewnić Ci spokój w domu i za granicą. Dzięki funkcjom takim jak HP Sure Start, HP Sure View i HP BIOSphere oraz najnowszym technologiom firmy Intel, EliteBook 850 G8 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje dane były bezpieczne.