Dell Latitude 7420: przenośny komputer dla wymagających

Dell Latitude 7420: przenośny komputer dla wymagających

Kuźniewski – Dell Latitude 7420 to komputer, który łączy wszystko to, co najlepsze. Ma dotykowy wyświetlacz 4K UHD, wydajny procesor 11. generacji z Turbo Boost, dużą ilość pamięci masowej do 2TB oraz 15-calowy wyświetlacz FHD z szeroką gamą kolorów. Całość pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas otwierania aplikacji lub korzystania z dużych plików. Laptop sprawdza się zarówno w podróży, jak i na spotkaniach biznesowych.

Szukasz doskonałego laptopa do pracy? Latitude 7420 ma wszystko, czego potrzeba

Dell Latitude 7420 to komputer, który łączy wszystko to, co najlepszeJeśli szukasz doskonałego laptopa do pracy, Dell Latitude 7420 jest oppowiednim wyborem. Ma on potężny procesor Core i7 11. generacji, który gwarantuje świetną wydajność. Mobilny komputer daje do dyspozycji od 8 do 16 GB pamięci RAM, która w zupełności wystarczy na uruchomienie kilkunastu aplikacji biznesowych. Wyświetlacz jest duży i jasny, a jego rozdzielczość wynosi 1920×1080 pikseli. Posiada pełne pokrycie palety barw sRGB. Laptop daje wiele opcji, jeśli chodzi o konfigurację, włączając w to do 2 TB na dysku SSD, do 16 GB pamięci RAM oraz procesor Intel Core i7 11 gen.

Komputer z wysokiej półki to nie tylko podzespoły. Istotne jest wyposażenie dodatkowe, które zapewni doświadczenie z segmentu premium. W przypadku Latitude 7420 wysokiej klasy wrażenia zapewnia obudowa wykonana z włókna węglowego; jasna, przejrzysta klawiatura wyspowa; moduł szyfrowania TPM; wsparcie dla kart eSIM; intuicyjny touchpad. Producenci nie zapomnieli o standardach współczesnej łączności, wyposażając urządzenie w Wi-Fi 6 (802.11), moduł bluetooth oraz wbudowany modem 4G.

Seria Dell Latitude 7200 to jedne z najlepszych dostępnych obecnie laptopów. Modele z wyższej półki są wyposażone w duże baterie, przy tym ważą jedynie 1,22 kg. Do tego urządzenia marki Dell klienci otrzymują pełen pakiet oprogramowania, które umożliwia zabezpieczanie swoich danych czy przywracanie i tworzenie kopii zapasowych. Mobilny sprzęt objęty jest gwarancją na całe 36 miesięcy. Zrezygnowano już z napędu optycznego i wstawiono kamerkę na podczerwień z obsługą Windows Hello.