Dell Latitude 7320 Detachable

Dell Latitude 7320 Detachable

Dell Latitude 7320 Detachable ze strony www.kuzniewski.pl jest to przedstawiciel dzisiaj już nieco zapomnianych tabletów. Jednak nie jest to zwykłe urządzenie multimedialne, do jakiego byliśmy przyzwyczajeni przez większość producentów.

Kiedy spojrzyjmy na to co kryje w sobie nowy Latitude, ujrzymy podzespoły godne wysokiej klasy komputera do zastosowań profesjonalnychPo dokupieniu specjalnej klawiatury możemy zamienić go w pełnoprawnego notebooka, dzięki któremu będziemy mogli swobodnie pracować. System, w jaki wyposażony jest ten tablet to Windows 10 w wersji Pro, dzięki zastosowaniu takiego oprogramowania będziemy mogli korzystać ze wszelakich wiodących programów wykorzystywanych dzisiaj w różnych firmach.

Tym co, widzimy jako pierwsze po wyjęciu sprzętu z pudełka, jest ekran. A ten zaimplementowany w nowym tablecie firmy Dell jest naprawdę świetny. Jest nim 13-calowa błyszcząca matryca typu WUXGA, oczywiście dotykowa, jako że jest to tablet. Nad ekranem znajdziemy kamerkę umożliwiająca przeprowadzanie rozmów wideo. Na plecach urządzenia znajduje się aparat z 8 MPixelowym obiektywem. Jednak tym, co będzie bardziej przydane w codziennym użytkowaniu, jest rozkładana podstawka w dolnej części plecków tabletu. Dzięki niej będziemy mogli wygodnie ustawić tablet w pionie, a po dodaniu klawiatury przekształcić go w wygodny komputer.

Kiedy spojrzyjmy na to co kryje w sobie nowy Latitude, ujrzymy podzespoły godne wysokiej klasy komputera do zastosowań profesjonalnych. Sercem tabletu jest procesor dostarczony przez firmę Intel w postaci modelu Core i5 lub i7 najnowszej 11 generacji zapewniającej wysoką wydajność z jednoczesną oszczędnością energii. Wysoką moc obliczeniowa zapewnia również zintegrowany układ graficzny Intel Irsi Xe Graphics będący świetną alternatywą dla dedykowanych układów graficznych. Na tablecie bez problemu będzie można korzystać z wielu programów naraz czy mieć otwarte dużo okien w przeglądarce dzięki zaimplementowaniu od 8 do 16 GB RAMu w najszybszym obecnie standardzie LPDDR4x. O prędkość pracy zadba również niezwykle szybki dysk SSD w technologii M.2, który w zależności od wybranej wersji będzie mieć 256 lub 512 GB pamięci przeznaczonej dla użytkownika.