Czy to jeden z najnowocześniejszych tabletów?

Czy to jeden z najnowocześniejszych tabletów?

Czy właściwie jest Microsoft Surface Pro 9 (https://www.kuzniewski.pl/k2966,laptopy-microsoft-surface-pro-9.html)? To hybrydowe urządzenie od jednego z największych producentów systemów operacyjnych. W tym przypadku amerykańskie przedsiębiorstwo dąży do połączenia najlepszych cech laptopa i tabletu w jedno. Choć to już dziewiąty model z tej serii, to każdy kolejny tablet oferuje nowe, coraz częściej trafione i nowoczesne rozwiązania. Czy zatem faktycznie Microsoft Surface Pro 9 jest aktualnie najlepszym tabletem od Microsoftu?

Zupełnie nowe podejście

Microsoft od dawna próbuje stworzyć urządzenie, które mogłoby stanowić swoisty pomost pomiędzy komputerami przenośnymi a tabletami. Początkowo próby firmy kończyły się raczej rozczarowaniami, aniżeli zwycięstwami. Jednak trzeba przyznać, że nauka na błędach przyniosła efekty i Microsoft Surface Pro 9 prezentuje wszystko, co najlepsze, jeśli chodzi o nową generację urządzeń. To jakościowe, zaskakujące pod względem wydajności, mocy oraz mobilności urządzenie, które przy tym nie należy oczywiście do najtańszych. To najwyższa półka cenowa, jeśli chodzi o urządzenia tego typu, a przy tym wciąż znajduje szerokie grono zainteresowanych zakupem. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ten tablet 2 w 1 faktycznie oferuję masę praktycznych, funkcjonalnych, a nawet odrobinę futurystycznych rozwiązań. Krótko mówiąc, czegoś takiego jeszcze nie było.

Dla pasjonatów i profesjonalistów

Z racji na cenę i szerokie możliwości zastosowania jest to przede wszystkim sprzęt dla pasjonatów i profesjonalistów. Czyli ludzi, którzy będą w stanie wykorzystać możliwości tabletu oraz odkryć jego wszystkie mniej i bardziej istotne funkcje. Sam tablet posiada 13-calowy ekran dotykowy (rozdzielczość 2560 × 1920 pikseli), który został pokryty specjalnym wysokoodpornym szkłem. Tablet Microsoft Surface Pro dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, co powinno przypaść do gustu fanom dopasowywania wizualnych elementów sprzętu do swoich potrzeb.

Wszystko, co warto wiedzieć na temat tabletu Microsoft Surface Pro 9:

  • urządzenie z kategorii 2 w 1 próbujące wydobyć najlepsze cechy tabletu i laptopa,
  • wysoka cena, ale i ogromna wydajność w połączeniu z jakością,
  • najwyższa półkowa jakościowa, jeśli chodzi o tablety,
  • nowa generacja (wydajność komputera i mobilność tabletu),
  • długi czas pracy na akumulatorze,
  • 13- calowy wyświetlacz pokryty specjalistycznym, wytrzymałym na uszkodzenia szkłem,
  • dedykowany głównie profesjonalistom i pasjonatom,
  • kilka wersji kolorystycznych.