Biznes zawsze pod ręką z laptopem HP ProBook 430 G8 

Biznes zawsze pod ręką z laptopem HP ProBook 430 G8 

Najnowszej generacji laptop segmentu biznesowego HP ProBook 430 G8 oferuje zaawansowany zakres możliwości (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5016,laptopy-hp-probook-probook-430-probook-430-g8.html). Potężna moc dostarczana przez zastosowane komponenty jest odpowiedzią firmy na wymagania współczesnego użytkownika.

Wszystko to zamknięte zostało w estetycznej i smukłej 13-calowej konstrukcji. Zastanawiając się nad tym, jaki laptop biznesowy wybrać, poniżej opisywany model może stanowić odpowiedź.

Ergonomiczny i mobilny laptop biznesowy HP ProBook 430 G8

HP ProBook 430 G8 to jedna z najmniejszych biznesowych propozycji oferowanych przez amerykańskie przedsiębiorstwo. 13-calowy laptop nastawiony jest na mobilność i to, aby zawsze być pod ręką, kiedy go potrzebujemy.

Oprócz kompaktowej postaci komputer oferuje:

  • procesor Intel Tiger Lake
  • układ graficzny Intel Iris Xe Graphics
  • do 32 GB RAM
  • dysk M.2.

Biznes zawsze pod ręką

Procesory Intel Core i7-1165G7 oraz Intel Core i5-1135G7 wspomagane przez wydajne układy graficzne Intel Iris X to znaczny krok w rozwoju.

W połączeniu z lekkością konstrukcji mamy do czynienia z ultramobilnym i obfitującym w moc laptopem biznesowym.

Zastosowana w tym przypadku bateria, która pozwala na pracę nawet do 13 godzin, znacznie przyczynia się do przenośnego charakteru urządzenia i pozwala na pracę poza biurem.

HP ProBook 430 G8 – wygoda łączy się z wydajnością

HP ProBook 430 G8 jest także urządzeniem, które nie ma problemu z szybkością wykonywania zadań. Dzięki możliwości obsługi do 32 GB pamięci RAM oraz wyposażeniu laptopa w nowoczesne szybkie dyski M.2 o pojemności nawet 2 TB jest on w stanie obsłużyć kilka programów użytkowych jednocześnie bez spadku płynności.

Szybkość i komfort pracy

Ważący 1,28 kg HP ProBook 430 G8 to propozycja, która powinna zainteresować użytkowników mobilnych, często pracujących w drodze. Długi czas pracy na baterii, maksymalna wydajność oraz ergonomia podczas wykonywania codziennych zadań to główne zalety tego modelu.

Bogate możliwości odnośnie wyboru konfiguracji pozwalają ponadto dobrać wersję urządzenia idealnie przystosowaną do potrzeb.